KONST / Litografier / Färglitografi 12577035
nr 1257 7035
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 36/150, Komposition. Bladets mått: 76x56
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:04:04
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson